aktualizováno: 10.09.2018 15:14:42 

Vítá Vás ZKO Ledeč n. Sáz.

Členové

Baum Lubor & fena Joy (kříženec AMSTAF teriér) nar. 16.6.2014


 

 

 

 

Blažková Petra & pes Laky (zlatý retrívr) nar. 13.4.2008  ZZO, CTZ

  

Jsme spolu už pár let a osud nás provedl mnoha událostmi - více či méně štastnými:
Složili jsme zkoušku ZZO (r.2009) na 55bodů.
Po Vánocích 2009 jsme trávili týden co týden na veterině. Příčinou byly Lakoušovy špatné jaterní testy, a proto vyfasoval doživotní dietu.
Opustili jsme, částečně z tohoto důvodu, od našich aktivit (agility, kynologie,..) a začali o to více času trávit v přírodě, na výletech a procházkách.
Roku 2013 se vrací na scénu moje hrdost a touha si neustále něco dokazovat, proto přihlašuji svého psa na CT zkoušky do Třemošné.. A tak se 13.4. stáváme CT týmem 0162.  
Dnes máme kolem sebe spoustu přátel, které bych nebýt L. nepotkala. Co nás baví a novinky z blonďatého světa se dozvíte na našich osobních stránkách :o)


 

Bolková Markéta & fena Agáta (maďarský ohař) nar. . .201

 


 

Brož Josef & pes  Seth (německý ovčák) nar. 

 


 

Bursová Nikola & fena Sky (border kólie) nar. ..2017

 


 

Čechová Jaroslava & fena Maggie (bígl) nar. 7.9.2008
 
  
 

 

Čuchalová Marcela & fena Airin (malý německý pinč) nar. ..201

 


 

Flégrová Jana JUDr. & pes Lord (dobrman) nar. 11.3.2010

   

Když páníčci přijeli k mojí mámě, měli v úmyslu si vzít mou černou sestřičku, ale jelikož jsem prostě neodolatelný chlap už od malička, odvezli si mě. Jsem velice kontaktní pes. Kdybych mohl, ke své paničce přirostu a budeme šťastni navěky věků. Jmenuji se sice Lord, ale páníčci občas zapochybují o mé vznešenosti a doma mě nazvou Bubákem. Doma mám dva kamarády, starší dámu středoasijského pasteveckého psa – Cindy a kříženečka z plzeňského útulku – Bouviho. Miluju vše, co je gumové, nejlépe míčky, ale dřív mě bavilo okusovat i stěrače na autě a chutné se mi zdály i ostřikovače. Na cvičáku se snažím být vzorný, ale venku jsem připraven chytit vše, co se hýbá. Než ze mě bude hodný pejsek, potrvá to ještě dlouho.


 

 

Gampe Bernhard Ing. & pes Ator (tibetský španěl) nar. 31.12.2000

  

Domácí mazel, jemuž se veškeré výchovné metody poslušnosti, pro klid v rodině vyhýbají. Nijak tím však netrpí. Jinak pes udatného srdce, mající ve svém venčícím rajonu několik potenciálních protivníků, jimž by vždy rád vysvětlil, nehledě na jejich velikost, kdo je zde pánem. Psím dámám a dorostu se zásadně vyhýbáme.


 

Hess Jindřich & pes  Bert (malý knírač) nar. 

 


 

Hospodka Jaroslav Ing. & pes Arny (československý vlčák) nar. ..201

 


 

Jmenuji se Kraken Kuklík, ale doma mi říkají Arny. Původně jsem měl být společníkem pro jednu slovenskou slečnu, ale protože jsem byl velký nebojsa a rošťák, tak mě ke své i mé velké radosti dostal Jarda, protože mu připomínám svého dědu Hera od Úhoště, legendu mezi československými vlčáky, se kterým to Jarda dotáhl až na pomyslný kynologický vrchol…Baví mě všechny lumpárny a rošťačiny, jsem prostě klasické „čévéčko“.

Bát se mě nemusíte, mám rád děti i dospělé, i když pohled mám vlčí….

Hrubá Lenka & pes Píďa (kříženec) 

 

   


Jelínek Martin & pes Bazzy (stafordshirský teriér) nar. 1.1.2014


 

Jelínková Alena & fena Scully (hovawart) nar. 30.3.2010 LA1, LA2

   


 

Krejčová Iveta & pes Paul (maďarský ohař) 

 


 

Macharáčková Jitka & fena Riky (labradosrký retrívr)

  

 

Nosková Ivana Mgr. & feny Týna a Fergie (kříženci)


 

Novotná Iveta & feny Funny a Emily (Shatlandský ovčácký pes)


 

Novotný Karel & fena Máša (rotvailer) nar. 

 


 

Pajerová Pavla & fena Daisy (anglický kokršpaněl) nar. 28.12.2013

   

 

Pavlíčková Eva & pes Bruky (československý vlčák) 

  


 

Pecina Vladimír & pes Tonny (dobrman) nar. 

 


 

Pešková Jana Bc. & fena Viktorka (kříženec) nar. 15.2.2013 

www.viktorka.weebly.com

     

Viktorky život nezačal zrovna ideálně. Po odhození v lese původním majitelem, pobytu v útulku, překonání extrémní podvýživy a ošklivé virózy našla konečně pořádný a stálý domov. Každým dnem nabírala na váze, na síle a také na temperamentu a chuti do života. Zamilovala si dlouhé procházky s páníčky, čichla i k agility (které má nyní velice v oblibě), zkouší dog-Frisbee a moc jí baví i různé psí triky. Od paničky slyšela nespočetněkrát: „budeš poslouchat, i kdyby padaly granáty“, a tak si tu větu pomalu začíná brát k srdci. Poslušnost je pro její paničku totiž samozřejmostí. Dnes je z ní temperamentní puberťák, nadšený z každé akce. Do budoucna se chystá složit zkoušku ZZO, věnovat se agility, případně dalšímu psímu sportu, ale hlavně užívat si života plnými doušky, nejlépe v přírodě a po boku svých páníčků.


 

Pipková Jaroslava & fena Kirby (zlatý retrívr) nar. 

 


 

Prachařová Eva Mgr. & fena Jenny (JRT) nar. ..201

     


 

Sechovcová Iveta & pes Paul (maďarský ohař) nar. 21.7.2013

   


 

Schuster Jiří & pes  () nar. 

 


 

Starostová Eliška & fena Era (německý ovčák) nar. 30.6.2014

   

Náš první pejsek byla fenka Německého ovčáka jménem Ený. Chodily jsme spolu na poslušnost, ale především na agility. Poslušnost nebyla tak zábavná jako agility, ale bez ní jsme se prostě neobešly. Složily jsme zkoušku ZOP nanečisto a ZZO nanečisto. Agility nás moc bavily a hodněkrát jsme se připravovaly na závody, ale ty nám vždycky bohužel nevyšly. Teď už běhá agility ve psím nebíčku přes mráčky… Pořídili jsme si druhou fenku, také NO, jménem Era. Smutek nás už přešel, protože s ní je plno zábavy. První věc, kterou jsme začaly trénovat bylo „Ke mně“, protože to je nejdůležitější cvik. Už mám nějaké zkušenosti, takže si jí cvičím doma sama, ale i přesto chodíme na poslušnost, aby si zvykala poslouchat i mezi jinými pejsky. Zatím jí to jde, tak hlavně ať jí to vydrží. Také už chodíme na agility, které se jí hned zalíbily. Máme v plánu jezdit po závodech v agilitách a skládat zkoušky v poslušnosti…


 

Šobrová Magdaléna Mgr. & fena  () nar. 

 


 

Trnková Zuzana & fena  Dina (flat coated retriever) nar. 

 


 

Vacková Věra Ing. & pes  Logar (chodský pes) nar. 

 


 

Vala Libor Ing. & pes Ronny (zlatý retrívr) nar. 

 


 

Valoušek Jaroslav & pes Dick (německý ovčák) nar. 29.4.2008 ZZO

  


 

Vejsada Vladimír Ing. & pes Grey (aljašský malamut) nar. 8.11.2005

  


 

 

Vejsadová Ivana & fena Rózinka (aljašský malamut) nar. 27.11.2007  ZZO, CTZ

     

Rozinka je usměvavá fenečka. Svou rozesmátou vizáží a srdíčkem na čele svádí malé i velké dvounožce k pohlazení. Cvičí základní poslušnost a má ráda agility. Práce s ní je někdy velmi těžká, umí si postavit hlavu a jasné ne vyjádří polohou na zádech – nefunguji, spím, hlaďte mi bříško. Je to můj klaun, chyba, je to cvičákový klaun :-). Rozinka miluje také turistiku, se svými páníky  a dalšími psími nadšenci nachodí spousty kilometrů. Jaro a podzim je období, kdy se Rozinka těší taháním koloběžky. Šupelí v zápřahu po lesních cestách s kamarádem Greyem po boku. Mimo to Rózinka miluje pozornost malých i velkých dvounožců, a tak od roku 2012 pracuje také jako canisterapeutický pes v místním stacionáři a ve školkách a akcích pro školáky.


 

Vosiková Marie & fena Maya (kříženec australský honácký) nar. 9.2012

 


 

Vránová Martina Mgr. & pes Oggi (stafordširský teriér) nar. 

  


 

 

Zavřel Miroslav & pes Cid (ridgeback) nar. 1.2.2013

   


 

 

TOPlist